گز اصفهان
چهارشنبه , مهر ۲۸ ۱۴۰۰
خانه / گز شیرین / گز شیرین اصفهان ارزان قیمت

گز شیرین اصفهان ارزان قیمت

گز شیرین اصفهان ارزان قیمت است یا گران قیمت؟ آیا گرید و سطح کیفیت گز شیرین که یکی از برند های معروف گز اصفهان است، در سطح برند های قدیمی قرار دارد؟ برای خرید گز اصفهان با قیمت ارزان، راه پیشنهادی شما چیست؟

شیرین، برندی شناخته شده در صنعت تولید گز اصفهان است که به خاطر کیفیت خوب محصولاتش، روز به روز به جایگاه بهتری در بازار گز ایران دست می یابد. گز اصفهان با برند شیرین، به نسبت کیفیتی که دارد، ارزان قیمت بوده و خرید آن نسبت به برند های دیگر، مقرون به صرفه تر می باشد.

گز شیرین اصفهان

گز شیرین اصفهان را می شناسید؟

گز شیرین اصفهان، قدمت زیادی در بازار گز ایران دارد. محصولات متنوع این مجموعه را می توانید در هر مرکز فروشی که توزیع کننده گز و شیرینی جات سنتی هستند بیابید.
بیش از نیم قرن فعالیت این مجموعه در اصفهان و در این صنعت سبب شده تا به افتخاراتی همچون واحد تقدیر شده در نخستین جشنواره گز، شیرینی و صنایع وابسته و … دست پیدا کند.
معرفی محصولات گز شیرین اصفهان

  • گز انگشت پیچ
  • گز لقمه ای
  • گز آردی
  • گز برشی

اینها ۴ محصول کلی کارخانه گز با برند شیرین هستند که خود دارای تنوع بالایی می باشند. گز انگشت پیچ ۳۰۰ گرمی، گز لقمه ای مخلوط ۱۸%، گز برشی ۱۸% مغزدار و …، نمونه محدودی از ده ها محصول تولید شده توسط این کارخانه می باشد.

گز شیرین اصفهان

قیمت گز شیرین در بازار

گز شیرین در بازار اصفهان، قیمت های گوناگونی دارد. چون تنوع گز تولیدی این مجموعه زیاد است، نمی توان قیمت هر یک را تک به تک در اختیار شما عزیزان قرار داد.
برای همین پیشنهاد می شود که به منظور دسترسی به لیست قیمت گز این برند، از مشاورین سایت بازار گز ایران و کارشناسان خبره فعال کمک بگرید.

گز شیرین اصفهان

گز شیرین ارزان قیمت را از کجا بخریم؟

گز شیرین اصفهان ارزان قیمت، گز کم کیفیتی نیست. متاسفانه برخی از خریداران بر این باورند که همیشه گز ارزان قیمت، گز بی کیفیت و نامرغوبی است. در صورتیکه چنین نبوده و خیلی از سایت های فروش اینترنتی گز، انواع گز برند نام برده را با تخفیف خوبی در اختیار علاقمندان قرار می دهند.

گز شیرین اصفهان
اینچنین است که شما می توانید گز تولید شده در این کارخانه را با قیمت مناسب از سایت هایی نظیر بازار گز اصفهان خریداری کنید.
منبع:isfgaz.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
شماره فکس:02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گز شیرین

قیمت گز شیرین و سفارشی لقمه ای و آردی

قیمت گز شیرین و سفارشی لقمه ای و آردی را باید از چه افرادی جویا …