گز اصفهان
شنبه , مهر ۳ ۱۴۰۰
خانه / گز سلطانی / مراکز خرید انواع گز سلطانی باکیفیت عالی

مراکز خرید انواع گز سلطانی باکیفیت عالی

مراکز خرید انواع گز سلطانی باکیفیت عالی در سراسر ایران فعال است. این مراکز با عرضه تمامی مدل های گز ارائه دهنده یکی از مرغوب ترین گزهای موجود در ایران هستند.

انواع گز سلطانی

انواع گز سلطانی

بیش از ۸۰ درصد گز تولیدی در ایران مربوط به شهر اصفهان است و برندهای معتبر و مشهوری در این شهر فعالیت دارند. یکی از این برندها گز سلطانی میباشد. تاریخچه فعالیت گز سلطانی مربوط به دهه ۴۰ شمسی است و این روزها یکی از معروفترین و پرطرفدارترین برندهای تولید گز در شهر اصفهان است.
گز سلطانی در قدم اول با تولید گز با کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب و در قدم بعدی با ایجاد تنوع در بسته بندی این محصول اقدام به ارائه این محصول در داخل و خارج از ایران کرده است.
بسته بندی گزهای سلطانی کارتنی، چوبی، قوطی و پلاستیکی‌ست و این محصول را در وزن های مختلف عرضه میکند. از نمونه گزهای تولیدی این برند میتوان به گز سکه ای، لقمه ای، آردی، مغز پسته، مغز بادام، و مخلوط مغزها اشاره کرد.

انواع گز سلطانی

قیمت انواع گز سلطانی

آیا می دانید گز سلطانی یکی از خوش طعم ترین و با کیفیت ترین گزهای تولیدی در ایران است؟ گز سلطانی با ارائه انواع گزهای مغزدار و بدون مغز بخش عمده ای از خرید و فروش گز در کل کشور را به عهده دارد. نوع مواد مصرفی و کیفیت مواد اولیه نکته مهمیست که در قیمت گذاری نهایی بسیار موثر است. قیمت گزهای سلطانی با توجه به نوع، وزن، درصد و حجم خرید متفاوت است.
از نمونه های معروف و خوش طعم گز سلطانی میتوان به موارد زیر اشاره‌ کرد

  •  گز سکه ای
  • گز لقمه ای
  • گز آردی
  • گز شکلاتی
  • گز سوهانی
  • گز زعفرانی
  • گز مغز بادام، پسته، فندق
  • گز مغزهای مخلوط
  • گز رژیمی

انواع گز سلطانی

مراکز خرید و فروش گز سلطانی

یکی از برندهای معروف تولید گز در اصفهان گز سلطانی‌ست که در سراسر دنیا شناخته شده است و نه تنها در ایران بلکه در سایر شهرها‌ نیز نمایندگی‌های پخش معتبر دارد. این مراکز بصورت حضوری و اینترنتی آماده ارائه خدمات و توزیع انواع گزهای با کیفیت میباشد.
اگر وقت کافی برای سر زدن به مراکز فروش گزهای سلطانی را ندارید، خرید آنلاین گزینه مناسبی میباشد. شما میتوانید پس از مشاهده عکس انواع گزهای سلطانی و مطالعه کلیه مشخصات آن میزان خرید خود را مشخص و آن را در کوتاهترین زمان تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت:03134460651
شماره فکس:02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com